משלוחים לכל חלקי הארץ עד 7 ימי עסקים | משלוח חינם בקנייה מעל 399 ₪

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מצעים לילדים – מה צריך לבדוק שרוכשים מצעים לילדים?

מצעים לילדים

מצעים לילדים – מה צריך לבדוק שרוכשים מצעים לילדים?

Credit: @kliver00, Freepik

כמה מזיכרונות הילדות האהובים עלינו קשורים למיטות שלנו – בניית מבצרים עם האחים שלנו, להתכרבל מתחת לשמיכה בזמן שהורינו קוראים לנו סיפור, או סתם לקפוץ משמחה על המזרון. אנחנו כבר לא ילדים, אבל אנחנו יכולים לעזור לילדים לשלנו ליצור את אותם זיכרונות נהדרים – והזיכרונות האלה מתחילים במצעים של ילדכם. אז מה עלינו לברר לפני רכישת מצעים לילדנו?

בטיחות

הבטיחות היא במקום הראשון, במיוחד כאשר מדובר בילדים שלנו. זה בעיקר כשיש לך תינוקות. פחות זה יותר כשזה מגיע למצעים לתינוק. השתמשו בסדינים צמודים ונושמים המכסים את המזרן. שמיכות בעריסה עלולות ליצור סכנת חנק עבור התינוקות שלך אם הם צעירים משנה.

גודל

ברגע שאתה יודע שזה בטוח לתת לתינוק שלך מצעים מלבד סדין, אתה יכול להתחיל למצוא את המצעים שיתאימו למיטה של ילדך.

האפשרויות שלך מוגבלות יותר אם אתה עובד עם מיטת פעוט במקום מיטה בגודל מלא. בגלל זה – ומכיוון שלפעמים זה עוזר לילדים לקבל פחות מעברים – הורים רבים בוחרים להעביר את ילדיהם מעריסה ישר למיטת טווין במקום מיטת פעוט. זה תלוי בהעדפות המשפחה שלך ובמקום הפנוי שיש בחדר.

עמידות המצעים

אפילו הילד הכי מצפוני לא תמיד עדין לחפציו. ילדות היא תקופה של התרגשות, שפיכות ודמעות, אז אתה רוצה שהמצעים של ילדך יעמדו באתגר. מספר גורמים משפיעים על עמידות המצעים.

איכות

אם אתה קונה סדינים זולים ואיכותיים, הם לא יחזיקו מעמד לאורך זמן. איכות היא הצעד הראשון בכל הנוגע למציאת סדינים עמידים לאורך זמן שיעמדו בהפיכתם למבצרי שמיכה, מפות שולחן לפיקניקים בסלון, ואפילו כשילדך מתהפך בלילה.

חומר

למרות שמצעי פוליאסטר עשויים להיראות עמידים יותר מבחוץ, ידוע שמצעים טבעיים מחזיקים מעמד זמן רב יותר מאשר עמיתיהם הסינתטיים.

אריגה

אריגה של מצעים מעידה על איכות ועמידות. סביר להניח שאריגים הדוקים יותר יגללו. משמעות הדבר היא שהם לא יפתחו את כדורי הסיבים הקטנטנים, העלובים והמחוספסים, שלא נוח לילדים לשכב עליהם (במיוחד אם יש להם עור רגיש).

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של אריגה: פלנל, סאטן, אריג ופרקל. לכולם יש יתרונות ומלכודות משלהם עבור מצעים לילדים, אבל בכל הנוגע לאויבי העמידות, פרקל הוא הגלולה ההדוקה והפחות צפויה.

רחיץ

המצעים של הילדים שלנו מתלכלכים בהרבה דרכים – מהרטבת מיטה בחצות, לקופסאות מיצים שנשפכו ועד לחברים פרוותיים שמחליטים להתפנק עם הילדים שלנו בלילה. וככל שהמצעים צוברים יותר לכלוך, כך גדל הסיכוי שהסדינים יגרו את העור ויחריפו את האלרגיות.

באופן טבעי, כולנו רוצים סדינים עמידים מספיק כדי לעמוד בפני פגעי מכונת הכביסה. עמידות היא שם המשחק. כדי לקבל את הסדינים הכי ניתנים לכביסה, חפש חומר טבעי לחלוטין עם סיבים ארוכים כגון כותנה ארוכת סיבים.

נוחות

להכניס ילדים למיטה זה לא תמיד קל. מדהים כמה תירוצים יכולים להמציא ילדים כדי להישאר ערים עוד קצת, משלפוחית שתן מלאה פתאום ועד צעצוע ש"נעלם באופן מסתורי". אתם לא רוצים שהסדינים של ילדכם יהיו אחד הדברים שמונעים ממנו להישאר במיטה בלילה.

שתפו את הפוסט: