משלוחים לכל חלקי הארץ עד 7 ימי עסקים | משלוח חינם בקנייה מעל 399 ₪

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון האתר

תקנון האתר

תקנון אתר
אתר (להלן: "האתר") שבבעלות חברת ענק המצעים (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר לציבור הגולשים באינטרנט לצפות בקטלוג הקולקציות, לתקשר מול החברה בנושאים שונים ולרכוש מוצרים אותם תציע החברה למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/ואו מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין החברה. עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה הנך מתחייב לא לעשות כל שימוש באתר. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.

בקניה באתר
החברה מאפשרת לרוכש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה וקלה (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר יש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי. כמו כן על הגולש להיות בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ומעל גיל 18. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב הינו עבירה פלילית, ונגד מגישי פרטים כוזבים ו/או עושי שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה או לכל צד שלישי.

זמן אספקה

זמן האספקה הינו כ5-7 ימי עסקים מיום ההזמנה אך ייתכנו עיכובים אשר קשורים לגורם צד שלישי חברת המשלוחים ולכן החברה מתחייבת לאספקת מוצרים במקרה של עיכוב עד 10 ימי עסקים.

במהלך תקופות הקורונה יתכנו עיכובים במשלוחים וחוסרים במלאי אשר יוצאו להן חלופות.

בתקופת חגי ישראל וחגי האינטרנט במהלך חודש נובמבר ודצמבר זמני האספקה יתארכו לעד כ-14 ימי עסקים.

כתב ויתור
על אף שחברת ענק המצעים ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. חברת מצעים מהחלומות אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. חברת מצעים מהחלומות אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. חברת מצעים מהחלומות רשאית לשנות את התוכניות , המבצעים או המוצרים המוזכרים בכל עת ללא הודעה מראש.

זכויות קניין רוחני
המידע באתר האינטרנט מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברת מצעים מהחלומות כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של חברת מצעים מהחלומות. העיצוב והעימוד של האתר ואלמנטים באתר מוגנים בסימן מסחר ובזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של חברת מצעים מהחלומות המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של חברת מצעים מהחלומות.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עיסקה
אנו מעוניינים שתיהנו ממוצרינו ותשובו לרכוש מוצרים נוספים באתר. אם אינכם מרוצים, מכל סיבה שהיא, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו, בתוך 14 ימים מיום קבלתם כשהם שלמים וארוזים באריזה המקורית- מלבד מוצרי ריקמה אשר הוכנו במיוחד על פי הזמנה- לא תתאפשר החזרה/ החלפה או זיכוי בשום מקרה.

כריות שינה וכריות ארוכות – לא ניתנות להחזרה / החלפה לאחר פתיחתן או הוצאתן מאריזה הוואקום

החזר כספי יתאפשר עד 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר- בכפוף לתנאי ההחזרה והזיכוי הרשומים ועלויות שילוח

החלפה של מוצר עד 60 יום מיום קבלת המוצר- בכפוף לתנאי ההחזרה המקובלים ועלויות שילוח.

החזר כספי יבוצע לפי מדיניות ותקנות הגנת הצרכן למעט הוצאות דמי משלוח או ביול מכל סוג שהוא בתאום מראש בטלפונים: 0504858504

 

תודה,

צוות ענק המצעים